Plastové okná Slovaktual OPTIM

s vlepovaným sklom

Plastové okná Slovaktual OPTIM dosahujú pri stavebnej hĺbke 76 mm vynikajúce technické hodnoty. Množstvo variácií, pestrý sortiment farieb a dekoratívnych fólií umožňuje prispôsobenie okna individuálnym predstavám. Okrem toho, ich udržiavanie je mimoriadne jednoduché a pohodlné.

Vlastnosti okna Slovaktual OPTIM
Moderné usporiadanie komôr. Duté profily skonštruované podľa najnovších výpočtových metód zabezpečujú maximálnu tepelnú izoláciu, optimálnu stabilitu profilu a vysokú nosnosť ťažkého izolačného skla.
Vysoká vzducho a vodotesnosť. Tri obvodové tesnenia sú v rohoch zvarené a zabezpečujú vysokú tesnosť voči vetru a dažďu.
Stabilita a pevnosť. Izolačné sklo je pevne vlepované do rámu krídla, čo dodáva oknu väčšiu tuhosť a stabilitu. Pri veľkorozmerných oknách sú navyše vkladané oceľové výstuhy.
Viac svetla. Tenké profilové pohľady prinášajú viac denného svetla do interiéru a vyššie tepelné zisky zo slnečnej energie.
Vysoká zvuková izolácia. Stavebná hĺbka rámu 76 mm so štandardným integrovaným stredovým tesnením zaručuje vysoké hodnoty zvukovej izolácie.
Optimálne zabudovanie. Špeciálne rozširovacie profily zaručujú vždy optimálne napojenie do stavebných otvorov – v prípade novostavby, aj pri renovácii.
Farebnosť profilov možno upraviť striekaním podľa farebnej škály RAL alebo laminovaním fóliami s vernou imitáciou dreveného povrchu alebo materiálu s jemnou plastickou štruktúrou, ktoré sú odolné proti UV žiareniu.


OPTIM CL laminácia Irish Oak
OPTIM HL biely
OPTIM CL s hliníkovým klipom
OPTIM FL s hliníkovým klipom


Stiahnuť prospekt
OPTIM

OPTIM FL